Hrachova 4
Tel.:+421 948_ 004 168
 
Tel.:+421 948_ 009 534
Hradná 3
Tel.:+421 948_ 797 316
 
Tel.:+421 948_ 446 876
Rosensteingasse 23/8
Tel.:+43 676_ 761 6879
 
Tel.:+420 721_ 752 936
 
Tel.:+36 20 394 1260
 ECOPROGRAM KATALÓGY NA STIAHNUTIE CENOVÁ KALKULÁCIA PARTNERSKÁ ZÓNA NEWSLETTER

Riadenie klimatizačných jednotiek cez internet

Daikin  

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta pomocou smartphonu, laptopu, počítača, tabletu alebo dotykovej obrazovky

Komfortná domáca klíma kedykoľvek a kdekoľvek

Diaľkové zistenie porúch

Možnosť ovládania viacerých vnútorných jednotiek cez internet

Kontrola poveternostných podmienok a predpovede počasia v mieste jednotky

 
Daikin
 
Portfolio príslušenstva EN
 
Prehľad technológie klimanet EN
 
Sprievodca inštaláciou KKRP01A
 
Užívateľský manuál KBRC01A
 

 

Samsung  

Klimatizácia od spoločnosti Samsung s inteligentným pripojením Wi-Fi sa prispôsobí vášmu časovému rozvrhu. Môžete ju ovládať zo svojho inteligentného telefónu alebo počítača. Keď napríklad odídete z domu a necháte klimatizáciu zapnutú, môžete ju vypnúť pomocou inteligentného telefónu a šetriť tým energiu. Klimatizáciu tiež môžete zapnúť skôr, než vyrazíte na cestu domov, takže sa vrátite do dokonale vychladenej domácnosti. Pohodlie spojené s inteligentným pripojením Wi-Fi si môžete vychutnávať aj doma: meňte režimy, nastavujte teplotu a používajte ďalšie funkcie bez toho, aby ste museli vstať z pohovky.

Samsung
 
Samsung SMART wifi
 

 

Toshiba  

Combi Control umožňuje ovládanie všetkých funkcií klimatizácie pomocou mobilného telefónu.

Znížte si okamžite náklady na energiu! Nechajte vašu klimatizačnú jednotku chladiť, alebo kúriť pokiaľ ste doma a keď nie je nikto doma môžete jednotku aj na diaľku vypnúť.

Počas šoférovania domov môžete poslať vaše príkazy pre klimatizačnú jednotku cez Váš mobilný telefón a pritom vôbec nezáleží na tom, kde ste. Funguje pre všetky typy mobilných telefónov.

Treba len kúpiť SIM kartu a vložiť ju do Vášho Combi Control-u a položiť ho kdekoľvek v blízkosti klimatizácie a je všetko pripravené k používaniu.

V prípade zvýšenia teploty pri chladení, alebo zníženia teploty pri vykurovaní Vám zašle výstražnú SMS v prípade výpadku klimatizácie.

S naištalovaným teplotným senzorom dostanete informáciu o vnútornej teplote aj v prípade, že klimatizačná jendotka je vypnutá.

Ovládajte Vašu klimatizačnú jednotku cez Váš smartphon: môžete zapnúť / vypnúť jednotku, ovládať teplotu, režim, rýchlosť ventilátora.

Toshiba
 
Combi Control inštalačný návod
 
Produkt preis information DE
 
<< Späť